Світлодіодне світло в автомобільному салоні

Штатне освітлення салону переважної більшості автомобілів явно недостатньо. У нічний час автовласникам буває важко відшукати якусь дрібну річ, не кажучи про читання! Особливо це стосується недорогих автомобілів, де в цілях економії виробники використовують особливо тьмяні лампи.

Але вихід є! Істотно підвищити яскравість джерел салонного світла можна самостійно, застосувавши спеціальні набори світлодіодного підсвічування.

Світлодіодне світло стало популярне завдяки дуже низькому споживанню електрики та практично “вічному” терміну служби, а також високій яскравості випромінювачів і великій гамі колірних відтінків. Низьке споживання електроенергії світлодіодами дозволяє користуватися ними і на стоянці впродовж тривалих періодів часу без ризику “посадити” акумулятор.

У автокрамницях і на авторинках доступні недорогі аналоги автомобільних ламп, зібрані з використанням одного або декількох світлодіодів високої яскравості із вбудованими збираючими лінзами. Можна придбати і автономні світильники, забезпечені невеличким кронштейнам з липкою основою.

Завдяки такому зручному кріпленню монтування підсвічування на світлодіодах можливе у будь-якому місці автомобільного салону: на панелі приладів, на передній стійці бiля лобового скла, у багажнику, біля ніг пасажирів та водія і навіть по периметру стелі. Світлодіоди за допомогою дротів підключають до електричної мережі автомобіля.

У деяких моделях кріпильного кронштейна блоку світлодіодного підсвічування є шарнір, що дозволяє міняти напрям світла. Використовуючи подібні блоки підсвічування, стає можливим направити встановлені, наприклад, на панелі приладіві світлодіоди в різні боки.

Придбаваючи елементи світлодіодного підсвічування, можна додатково купити і спеціальні контролери. Їх використання покращує і без того хороші параметри освітлення, роблячи яскравість останнього незалежною від напруги живлячої автомобільної електромережі. Деякі контролери мають регулятори сили світла і сенсори, що спрацьовують, наприклад, на шум, музику або розмову.

Контролер дуже компактний і кріпиться у будь-якому затишному місці салону авто за допомогою, наприклад, двостороннього скотчу.

Сміливо використовуйте сучасне світлодіодне світло для освітлення салону свого автомобіля!