Установка ГБО 3 покоління 

Третє покоління ГБО, розроблене для автомобілів, у яких екологічні вимоги не вище за Євро. ГБО 3 покоління, мають відмінності з першим і другим поколіннями, вони мають паралельне впорскування газу. Система робить подачу газу у впускний колектор дуже близько до впускного клапана кожного з циліндрів. Між штуцерами, які встановлюються в впускному колекторі і редуктором, який займається подачею надлишкового тиску, розташований кроковий дозатор механічного типу, який розподіляє правильні порції газу впускного колектора.

Принцип дії ГБО 3 покоління

Електронний блок управління, займається перемиканням режимів, а також підтримкою правильної подачі суміші газу з повітрям. На ньогонадходять сигнали від різних датчиків двигуна, Лямбда-зонд, RPM, MAP, TPS.

Схема ГБО 3-го покоління

ГБО 3 покоління, не використовує обчислювальної потужності і паливну карту, яка закладена в штатних бензинових контролерах, воно працює в паралельному режимі, іншими словами створює власну паливну карту. Газобалонне обладнання 3 покоління має малу швидкість реакції, щоб відкоригувати суміш, обумовлену кроковим дозатором розподільником. Коли з’явилися екологічні вимоги Євро 3, і система бортової діагностикивід другого покоління EOBD і OBD II, впав попит на ГБО 3 покоління, а за рахунок великої вартості і появи ГБО 4 покоління, попит взагалі пропав.

Мультиклапан розташований в самому балоні, і має ряд різних механізмів, які виконують ось такі дії: 

Заповнюють бак, коли йде процес заправки;
Не дозволяють заповнити балон більше ніж на 80%, це для безпеки;
Дивляться за рівнем газу;
Роблять подачу газу двигуну;
Перекривають подачу газу, якщо в цьому необхідність. Це можна робити як автоматично, так і вручну, коли трапилася непередбачена ситуація, або відбувається проста заправка.
Коли клапан розташований у важкодоступному місці, потрібно поставити дистанційне керування, щоб легко можна було його закрити.

Балон. Щоб забезпечити безпеку людей, балони виготовляють з 3-4 міліметрової сталі, яка проходить термообробку.

В основному газовий балон для автомобілів роблять циліндричним з опуклими торцями, але щоб помістити його в те місце, де знаходилося колесо, балони ще виготовляють тороїдальної форми. Завдяки тому, що такі балони можуть бути різних розмірів, простір можна використовувати як можна максимально.

Пам’ятайте, що газовий балон не можна заповнювати на всі 100%, тільки на 80%. У цьому вам допоможе мультиклапан, який при досягненні рівнягазу в балоні 80%, відразу відключить заправний шланг.

Клапан LPG. Займається подачею газу до редуктора, встановлюється між редуктором і балоном, і в основному має закрите положення.

Редуктор. Рдуктор-випарник, займається перетворенням зрідженого газу в рідкий. Та рідина, яка надходить в редуктор від системи охолодження, підігріває його, і в цей момент скраплений газ стає рідким. Тип редуктора, який буде встановлюватися, залежить від потужності двигуна.

Форсунки. Блок форсунок це пристрій електромеханічного типу, що має калібрований отвір. Коли змінюється час відкриття, кількість палива тежзмінюється. Це паливо надходить в двигун коли постійний тиск газу, на виході з редуктора.

Блок управління. Займається управлінням механічних електричних форсунок, беручи до уваги інформацію від штатного блоку рухового управління. Його встановлюють між бензиновими форсунками і штатним блоком. Він відключає подачу для бензинових форсунок імпульсу, від блоку рухового управлінні приймає тимчасові імпульси, робить коригування імпульсу і відправляє газовим форсункам. Руховий блок управління,сам займається керівництвом подачею газу, через блок системи управління.

Перемикач палива. Це електронний пристрій, який займається переведенням двигуна з одного виду палива на інший і на оборот. Коли двигунзупиняється, автоматично відключає подачу в нього газу. Має різне виконання, встановлюють в салоні, там, де захоче водій.

ГБО 4 покоління має відмінності в тому, що газ має подачу прямо у впускний колектор, проходячи через газові форсунки.

Перехід автомобілів на газ при регулярній їзді досить швидко окупається. Звернувшись до нас ви будете приємно здивовані цінами і зрозумієте що скориставшись нашими послугами ви ще швидше відшкодуєте вартість поставленої газової установки. Ми займаємося установкою газу на авто вже не один рік і маємо в цьому великий досвід. Якщо ви надумалися встановити ГБО 3 покоління на авто, то ми з радістю допоможемо вам у цьому.

Установкою ГБО 3 покоління займуться висококваліфіковані спеціалісти, які швидко і якісно проведуть потрібні роботи, правильно настоять ГБО 3покоління, для того щоб машина добре заводилася, їхала і саме головне споживала малу кількість газу. А тому запевняємо вас, що ви залишитеся задоволеними.

Leave a Reply

Your email address will not be published.