Установка ГБО 1 покоління 

Газове обладнання 1 покоління було розроблено і представлено на європейському ринку ще в 50-х рр. 20 століття італійськими виробниками, хоча спроби створення ефективної газової системи були і раніше.

ГБО 1 покоління розроблялися виключно для бензинових карбюраторних двигунів. Воно на сьогоднішній день найпростішим як в обслуговуванні, так і монтажі. Але через недосконалість даного покоління не досягає очікуваний результат економії.

ГБО 1 покоління Львів складається з наступних компонентів:

пристрою подачі і попередньої підготовки газоповітряної суміші редуктор; 
газового балона з мультиклапаном; 
Бензинового клапана; 
Кнопки перемикання палив; 
Проставки на карбюратор. 

Мультиклапан складається з 4 основних модулів:

заправного; 
витратного; 
захисного швидкісного клапана; 
датчика рівня газу в балоні. 

Видом палива для ГБО 1 покоління зріджений нафтовий газ пропан-бутан і природний метан. Для його підготовки потрібно спеціальний пристрій. Воно являє собою в ранніх моделях досить просте пристосування, яке виконує змішування газу з повітрям і подачу отриманої суміші в циліндри через карбюратор.

Найпростіша модель пристрою підготовки на карбюраторні двигуни складається з наступних елементів:

редуктор; 
механічне дозуючий пристрій; 
змішувач. 

У ГБО 1 покоління редуктор виконує функції стабілізації зниженого рівня тиску газу і перехід його в парову фазу. Але ця умова виконується тільки для пропан-бутану. Механічний дозатор, відповідно, регулює кількість газу, що надходить в циліндри. Установка ГБО 1 покоління обов’язково включає монтаж змішувача. Він необхідний для змішування газу і повітря перед подачею його в карбюратор. Його установка здійснюється безпосередньо перед карбюратором.

Співвідношення газ-повітря

Оптимальна кількість газу регулюється за рахунок ступеня розрідження у впускному колекторі. Таким чином, здійснюється вакуумне незалежне регулювання. Також установка ГБО 1 покоління має на увазі застосування перемикаючого клапана для вибору типу палива. Кнопка управління виводиться в салон і розміщена в зручному просторі.

Одним з головних вимог для забезпечення нормальної роботи обладнання правильне регулювання ГБО.

Тільки висококваліфіковані фахівці зможуть правильно встановити газове обладнання і провести попередні оптимальні настройки. Адже для оптимальної роботи на різних типах газу потрібна певна система дозування і підготовки.

Це необхідно завжди пам’ятати при здійсненні монтажу системи. Установка ГБО 1 покоління гарантує високу якість роботи, як всього обладнання, так і окремих компонентів. При цьому кожному клієнтові ще надається можливість подальшого сервісного обслуговування.

Установка ГБО на карбюратор дозволяє значно продовжити термін служби, як всього двигуна, так і окремих його компонентів блоку циліндрів. При оптимальному співвідношенні суміші і періодичному використанні системи не утворюється коксу і гару, які зазвичай характерні для бензинових двигунів з карбюраторами.

Врахуємо, що при повному переході на газ 1 покоління трохи знижується потужність двигуна, але при цьому стабілізуються оберти, тому що газ запалюється повільніше, ніж бензин, за рахунок цього забезпечується плавність роботи двигуна. Установка ГБО на карбюратор також істотно знижує токсичність двигуна, при згорянні газу практично не утворює відходів горіння.

Сьогодні комплект ГБО 1 покоління має найнижчу вартість з причини його старіння. Воно не має можливість установки на інжекторні і не надає гнучке регулювання кількості подаваного в циліндри газу. На сьогоднішній день популярне 4 покоління ГБО.

Leave a Reply

Your email address will not be published.