Навіщо встановлювати ГБО? 

Тенденція для установки газобалонного обладнання (ГБО) на авто в комерційних і приватних автомобілях, що з’явилася порівняно недавно в європейських країнах, стала популярною тепер і в нашій країні.

Дійсно, невисока вартість пропану і метану і його високе октанове число привертає власників автотранспорту, стимулюючи до придбання та встановлення газу на автомобілі. Однак, з огляду на відчутну вартість самого ГБО (особливо для метану) і нюанси, пов’язані з використанням газу в якості палива, існують якісь умови, в рамках яких використання газобалонного обладнання перспективно, швидко окупається і приносить відчутну економію коштів.

Навіщо встановлювати гбо на авто?

Існує дві основні причини, які вирішальними при виборі виду палива на користь газового пального.

Перша з них експлуатація автомобіля. Тобто, якщо ви плануєте до продажу автомобіля проїхати на ньому 15-20т.км, то в цьому випадку вартість установки ГБО тільки виправдається. все що понад 20 тисяч кілометрів пробігу установка ГБО буде однозначно вигідною

Друга використання автомобіля з двигуном, що вимагає використання бензину з високим октановим числом (95 і вище).

Невисока вартість газового палива лише одна з переваг використання ГБО. Насправді існує ще цілий ряд факторів, що робить використання газобалонного обладнання перспективним у порівнянні з бензином.

Найважливішим моментом підвищення терміну служби двигуна, що використовує газ як паливо. Газ, згораючи в поршневій системі, не тягне за собою змивання масла з циліндрів, тоді як при згорянні бензину масло зникає дуже швидко. В результаті спостерігається поступове збільшення тертя при роботі поршня і підвищений знос роботи двигуна в кінцевому підсумку. Крім того, використовуючи пропан, можна збільшити і тривалість терміну служби заміни масла. Також, масло при використанні газобалонного обладнання менше зв’язується з продуктами згоряння і компонентами палива, зберігається в значно більш чистій формі і цей фактор безумовно впливає як на ресурс роботи двигуна, так і на його працездатність.

Після установки ГБО, можливість використання бензину аж ніяк не виключається, при бажанні або необхідності перемикання між видами використовуваного пального можна зробити прямо з салону за допомогою спеціального перемикача, якщо не перемикати в цьому випадку блок керування ГБО включає газ або бензин в режимі автомат.Це істотний момент для тих, хто часто змушений їздити на великі відстані без зупинки.

Очевидно, що при правильному виборі виробника ГБО і якісній установці самої системи, газобалонне обладнання має безліч плюсів, які не тільки зменшать витрати на утримання автомобіля, а й забезпечать довготривалість вашого транспорту. Якщо ви вагаєтеся чи варто встановлювати газ на машину, або ж у вас виникнуть запитання ми з радістю дамо відповідь на всі поставлені вами запитання.

Leave a Reply

Your email address will not be published.