Переваги ГБО 4 покоління

Багато автолюбителів при покупці задають собі питання: ГБО якого покоління краще? У даній статті ми відзначимо деякі переваги газобалонного обладнання четвертого покоління.Газобалонне обладнання 4 покоління це система з розподіленим синхронізованим впорскуванням газу.

Переваги ГБО 4 покоління;

Мінімальна витрата палива, а, отже, істотна економія.
Мінімальні втрати потужності двигуна на газовому паливі (2-3 відсотка).
Виконання нормативів токсичності відповідно до вимог ЄВРО-2.
Відсутність ударів двигуна.
Вартість системи ГБО 4 порівняно з вартістю застарілої схеми з лямбда-контролером.
Системи розподіленого вприскування універсальні. Вони призначені для установки газу на автомобілях з інжекторними двигунами. При цьому рівень токсичності відпрацьованих газів на газовому паливі набагато нижче, ніж при роботі на бензині.

Окреме управління подачею газу (форсунками газу) для кожного циліндра. Форсунки управляються більш сучасним електронним блоком. Як і в системі попереднього третього покоління, газове обладнання 4 покоління використовує форсунки, які встановлюються на колекторі прямо у впускного клапана кожного окремого циліндра. Проводиться налагодження та регулювання системи.

Якщо ви хочете купити і встановити газ на авто 4-го покоління, то ви виграєте також у вартості палива і надійності роботи двигуна. Що стосується вартості, то слід зазначити, що один літр скрапленого газу на момент написання статті продається за ціною близько 10 грн..

За рахунок фізичних властивостей газового палива (октанове число 102) збільшується термін служби двигуна автомобіля, адже при будь-яких навантаженнях детонації вдається уникнути.

Завдяки встановленню ГБО 4-го покоління на авто можна істотно підвищити захищеність двигуна: на відміну від бензину газ не змиває масло з внутрішньої поверхні циліндра при згорянні палива. Зменшене тертя при русі поршнів дозволяє також використовувати ресурс двигуна на всі 100%.

При встановленому газобалонному обладнанні 4 покоління автомобіль може працювати або на газі, або на бензині. При цьому перемикання здійснюється автоматично. У разі необхідності ручного перемикання в салоні встановлюється спеціальний сенсорний перемикач. Отже, на одній «подвійній» заправці автомобіль зможе подолати удвічі більшу відстань. Це незамінна перевага для любителів далеких подорожей, оскільки бензин на місцевих заправках може бути аж ніяк не кращої якості.

Також слід зазначити, що у ГБО 4 покоління на інжекторних двигунах й протиугонні властивості. У разі проникнення в автомобіль, зловмисник просто не зможе запустити двигун автомобіля, якщо заздалегідь від’єднати легкознімний комутатор.

Завдяки газобалонному обладнанні четвертого покоління можна істотно заощадити не тільки на бензині (високооктановий АІ-95 більше ніж в два рази дорожче літра газу), але і на ремонті. Заміну деяких гумотехнічних компонентів можна виробляти лише раз на два роки або навіть рідше. Однак, така маленька амортизація досяжна тільки в разі правильної експлуатації газобалонного обладнання та своєчасному ремонті.

ГБО 4-го покоління має більш високу економічністю, простоту в техобслуговуванні. При цьому ви отримуєте високотехнологічне сучасне обладнання, що дозволяє збільшити ресурс двигуна, поліпшити характеристики його роботи. Крім того, установка ГБО 4 покоління дозволяє проводити поточний ремонт газової установки протягом гарантійного періоду обслуговування.

Вироби компанії Lovato, газове обладнання якої ми встановлюємо, користуються заслуженою популярністю у власників авто різних типів. Основними перевагами ГБО Lovato вважаються стійкість до низьких температур і різких перепадів температур, простота в техобслуговуванні і висока надійність обладнання. Також для ГБО Ловато характерні тривалий час експлуатації і можливість монтажу на будь-який тип автомобіля.

Leave a Reply

Your email address will not be published.