Готуємося до поїздки в автосервіс!

Усунення навіть дрібних несправностей автомобіля не варто надовго відкладати, а про великі й говорити нічого! На які моменти варто в першу чергу звернути увагу при спілкуванні з працівниками автосервісу? Якими критеріями керуватися у виборі конкретної станції сервісу і бригади механіків?

Передусім, виберіть для себе одну станцію, одних і тих же майстрів і звертайтеся по можливості завжди тільки до них. До постійних клієнтів у механіків особливе відношення, вони не сміють халтурити. Відразу повідомите майстрів, що і устаткування у них прекрасне, і механіки вони хороші (вам їх рекомендували) і так далі і тому подібне. Попередите їх, що при незадовільному результаті ремонту розраховуєте на безкоштовні послуги. Збирайте чеки і рахунки, вони вам можуть згодитися в майбутньому.

Не вірте майстрам на слово і не поспішайте розлучатися з грошима. Якщо час терпить, а характер несправності дозволяє – заїдьте на декілька станцій, порівняйте ціни і рівень сервісу, поговоріть з клієнтами. Пробуйте торгуватися. За бажання і наявності вільного часу ви завжди знайдете автосервіс, де вам з радістю виконають усі роботи за лояльну ціну!

Приїхавши на станцію, завжди запитуйте приблизно так: “Скільки у вас коштує заміна головного гальмівного циліндра у зборі”? Ви тим самим покажете майстрові, що знаєте про дефектний вузол і в курсі цін на його заміну на інших станціях.

Не треба скупитися: якщо робота виконана якісно і в строк – заплатите відсотків на 20 більше! Непогано, якщо про премію ви попередите механіків заздалегідь. Ще краще премію відразу не платити, а заїхати через пару днів, вас тоді краще запам’ятають!

Усі нові вузли і деталі, фільтри і експлуатаційні рідини намагайтеся купувати не в сервісному центрі, а в перевірених магазинах, де вам завжди готові представити усі необхідні документи для підтвердження якості товарів. Якщо є можливість – особисто будьте присутнім на усіх етапах ремонту вашого автомобіля, адже ви маєте бути упевнені, що вам залили саме ту олію, що ви привезли і тому подібне.

По можливості, не залишайте механікам ключі від машини і тим більше, усю свою зв’язку! Можете дати ключі механікові на пару хвилин і відразу їх забирайте. Тут головне – ніколи не втрачати свої ключі із виду!

Сподіваюся, ці рекомендації допоможуть вам правильно організувати обслуговування і ремонт свого автомобіля!