Б/у балон ГБО економити чи ні? 

Монтаж ГБО серйозне вторгнення в пристрій автомобіля. Але, через суттєві фінансові вигоди, власники авто йдуть на такий крок. І не дивно, використання газу дозволяє економити кошти в середньому, економія становить третю частину від витрат на бензин. Крім економії, перевагами установки газу на авто Львів збільшення моторесурсу двигуна і відсутність шкоди для навколишнього середовища.

І ось в гонитві за економією, багато власників роблять серйозний промах, набуваючи недороге обладнання. Народ у нас такий намагається вигадати в тих питаннях, де економія часто призводить до подальших несправностей і витрат. Посудіть самі, чи можна очікувати якісної і безперебійної роботи від обладнання, яке було у використанні, наприклад Так, часом б/у паливний агрегат виправданий. Але якщо вам рекомендують і щосили радять придбати дешевий ГБО балон, слід насторожитися: чи може якісний і сертифікований товар коштувати значно дешевше продукції, представленої на ринку?

Б/у балон ГБО

Щоб цілком усвідомити можливі наслідки придбання вживаного устаткування, спробуємо розібратися, яким же його походження. Найчастіше такі балони поставляються з європейських країн, де ГБО 4 покоління може використовуватися не більше 10 років. В Європі цього критерію дотримуються дуже суворо: прослужив балон 10 років його можна списати. Ось таким нехитрим чином і надходять б/у ГБО балони в Україну. Такому обладнанню саме місце на металосвалці, але наш підприємливий чоловік скуповує їх а в Україні реалізує установку трохи дешевше ринкової вартості, привертаючи увагу до своєї продукції.

Ну і звичайно, в гонитві за наживою, особливо в сезон, при постійному зростанні цін на бензин, підприємці не дбають про перевірку стану. І про гарантії мова не йде також. Деякі торговці чесно продають ГБО балони б/у, а такі, що зачищають іржу, перефарбовують балон і продають дорого, немов новий.

Підводні камені б/у обладнання

Коли балон відслужив час, відведений йому, він непридатний для подальшого використання. Чому? Тому що подальша експлуатація неможлива через корозії з внутрішньої і зовнішньої сторони, слабина металу, пошкоджень зварних швів і безлічі інших причин. Коли балон демонтується, він зберігається на відкритому незахищеному просторі, де відкритий для дощів і вітрам. Вода і бруд потрапляють всередину. Тому, купуючи підтриманий газовий балон, слід усвідомлювати, що незабаром бруд добереться до паливних магістралей, редукторів, форсунок і закупорить їх.

Очищення ГБО здійснюється на СТО. Тобто якщо ви придбали б/у ГБО балон, ваші відвідування СТО стануть частими. Якщо ж даний факт вас не лякає, задумайтеся що забруднений резервуар може в будь-який момент розірватися в процесі заправки.

Купуємо якісний балон

Паспорт це перше, на що варто звернути увагу, купуючи ГБО 4 покоління. Уважно огляньте табличку, яка приварюється до балона. Законодавство регулює інформацію, зазначену в паспорті. На табличці вказані дані про завод і країну-виробника, габарити і маса, дата виготовлення, експлуатаційний термін балона, індивідуальний номер та інша інформація. Купуйте тільки сертифікований товар, щоб вберегти себе від небажаних наслідків. Пам’ятайте, безпека понад усе! Установка газу на авто в м. Львів виконується досвідченими і кваліфікованими майстрами.

Leave a Reply

Your email address will not be published.