6 цінних порад як продати свій автомобіль

Продаж автомобіля, в приватному порядку, забере у вас трохи більше зусиль і часу, але старанність допоможе заробити сотні або навіть тисячі доларів. Щоб гарантувати швидкий продаж і за найвищою ціною, рекомендуємо дотримуватися наступних порад:

1. Визначитися з ціною

Вибір конкурентоспроможної ціни, повинен показувати реальну вартість автомобіля, це зробить ваше оголошення більш привабливим для покупців.

2. Підготуйте автомобіль до продажу і зробіть кольорове фото.

Навіть якщо ваш автомобіль знаходиться у відмінному робочому стані, маленькі деталі можуть відштовхнути покупців. Потрібно це передбачити. Витрати часу і сил на ваш автомобіль можуть збільшити кількість покупців, які готові заплатити.

3. Залиште рекламне оголошення в Інтернеті та друкованих виданнях (газетах).

Оскільки докладний опис залишить гарне перше враження і допоможе залучити більше покупців, наша порада, зробити його максимально точним. Ключовими елементами успішного оголошення є: конкурентне ціноутворення, фотографія високої якості та докладний опис автомобіля.

4. Основні технічні характеристики автомобіля, що цікавлять покупця

Наприклад: економія палива, доступність запасних частин, технічні характеристики двигуна, надійність і безпека. Обов’язково вкажіть: пробіг, стан автомобіля, пошкодження, які ремонтні роботи були зроблені, номер двигуна, кількість власників. Після того, як помістили оголошення в Інтернеті на сайті, будьте готові відповісти на вхідні питання через телефон або електронне листування.

5. Узгодження ціни продажу

Те, як ви спілкуєтеся з покупцями, може значно вплинути на продаж. У той час як покупці оцінюють автомобіль, вони також будуть думати, чи можна довіряти вам. Будьте максимально відкритими та чесними, щоб привернути до себе покупця. Пам’ятайте, що ви просите покупця, прийняти велике фінансове рішення. Якщо справа доходить до переговорів, не бійтеся робити кілька зустрічних пропозицій, якщо ви незадоволені ціною покупця. Коли ви ведете переговори, непогано мати стартову ціну і чітко дотримуватися її.

6. Правильно закрити операцію

Уточнити форму оплати з покупцем. Чеки та грошові перекази є більш ризикованими варіантами. Завершивши угоду, по якій, була досягнута домовленість, вам потрібно буде завершити роботу з документами. Здайте ключі! Не забудьте видалити свій автомобіль зі страхового поліса.